Dacă-i ceva ce mă dezgustă în ultimul timp…
Când a luat-o Elon razna am zis că poate s-a prăjit doar el. Dar mi-am dat seama că totul o să se schimbe când i-am văzut în spatele lui Trump pe toți ceilalți: Bezos, Zuckerberg, Pichai… până și Tim Cook. sursă foto Parcă din toți cei de acolo Bezos m-a dezamăgit cel mai puțin. De… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook