Fun: Dacă Argentina e cu friptură, cu ce gust credeți că sunt chips-urile cu România?
Am trecut prin Lidl și am văzut pe raft aceste pungi de chips pe un raft. Normal că atunci când le-am văzut am devenit curios și am căutat cu entuziasm să văd cu ce aromă sunt cele cu steagul României. Între noi fie vorba, pe măsură ce căutam din priviri mi-am dat seama că niciuna… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook