Știe cineva de ce nu se mai bea apă minerală cu alcool?
Mi-am adus aminte întâmplător de chestiile astea, denumite “hard seltzer”. Mai țineți minte cum acum vreo 2-3 ani inundau toate canalele de social media? Mai țineți minte cum toate fetele beau pe story “hard seltzer”? Erau vreo 2 branduri: Wet și încă unul, Viper. Eu am primit atunci cadou toate cele 3 sortimente de la… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook