Posibil să fi auzit glumele despre primul robot umanoid cu AI din Rusia care a căzut în cap, dar nu puteam să trec peste acest subiect fără să le fac și eu pe ale mele
Scrisesem articolul acesta pentru săptămâna trecută, dar cumva nu am mai apucat să-l public. Cred însă că merită un publish pentru că revin periodic la subiect și mă apucă râsul… Dar în caz că nu ați prins știrea săptămâna viitoare vă explic. Dragi tovarăși, rușii sunt pe cai mari. Pe cai, că de roboți încă… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook