Live Blogging de la Webstock 2013
Cabral începe prezentarea cu o frază filozofică: “Blogosfera s-a bășit!”. Dacă vreți să urmăriți transmisia live, o găsiți la Manafu, aici. În continuare, Cabral ne ceartă pentru că nu luăm atitudine în legătură cu subiecte precum: “Roșia Montana”, “Maidanezii” și “Marșul Bicicliștilor”. Mi-e cam frică de el. La Webstock avem un Live Twitter Wall de… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook