Two and a Half Men cu Ashton Kutcher (no spoilers)
Mie mi-a placut primul episod. Nu pot sa zic ca am simtit ca show-ului ii lipseste ceva. Mi se pare ca tipul isi face treaba bine, in stilul serialului, glumele mi-au placut. Imi place ca nu se incearca o copiere 100% a lui Charlie. Ma astept la ceva mai bun. Cred ca Chuck Lorre a… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook