Nu stim sa apreciem linistea
De obicei, cand merg in parc si vreau sa stau pe o banca, le evit pe cele de la periferia parcului. Zmogotul de motor turat pe rosu sau de Logan cu evacuare originala din piata este foarte patrunzator. Asa ca prefer o banca situata cat mai in centrul parcului, sa ma scufund in serenitate si… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook