Aș face orice numai să nu vorbesc la telefon
Zilele acestea am realizat un lucru. Nu îmi place să vorbesc la telefon. Aș prefera să fac orice sau să comunic oricum altfel decât la telefon, iar chestia asta se manifestă hilar în anumite circumstanțe. Într-o zi am fost brusc mai bucuros pentru că am realizat că oricum aveam drum pe lângă cafeneaua unde trebuia… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook