TV-ul din România moare și pentru că streamingul este în pom
Nu că mi-ar părea rău, dar pe plan mondial TV-ul o duce tot mai prost. În America, Youtube spune că are audiență în primetime mai mare decât cea a celor mai vizualizate 10 show-uri TV la un loc. Pentru că audiențele sunt atât de scăzute, se întâmplă lucuri inedite, cum ar fi transmisia liva a finalelor Champions League… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook