Impresii de la primul demo 5G organizat în România de Telekom și Ericsson
Am fost recent la prima demonstrație live a capabilităților 5G din România și nu numai: din Europa de Sud-Est. Probabil este genul de experiență pe care o voi privi cu nostalgie peste câțiva ani, când ne vom plimba toți cu mașinile electrice. Testul a fost organizat de Telekom împreună cu Ericsson, care a adus pentru… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook