Iaurt cu zahăr din fructe
Nu-mi place iaurtul simplu iar cel cu fructe mi se pare uneori prea dulce și prea colorat. Am văzut o fată de la müller care făcea promoții în Carrefour și mi-am adus aminte că mai de mult am mâncat eu un iaurt cu zahăr din fructe. Am întrebat-o dacă are și müller așa ceva și m-a… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook