Un restaurant bun în Naxos și o poveste despre ospitalitatea grecească
Într-o seară am fost la un restaurant destul de bine cotat din Naxos. 4.7 stele pe Google Maps, din câteva sute de review-uri. Evident, restaurantul era full, iar oamenii așteptau în fața lui să fie preluați. Ne-am așezat și noi la coadă. Cât timp așteptam la coadă, în stradă, ne-au servit pe toți patru cu… Citeşte în continuare »
Share pe Facebook